Těšíte se na Váš nejkrásnější den v životě, ale děsí vás představa tradiční upjaté svatby plné pravidel a zastaralých ceremonií? Pak je svatba v boho stylu to pravé pro Vás.

Svatba v boho stylu je velmi uvolněná, přirozená a dýchá z ní volnost každým coulem. Nenajdete na ní žádné velké róby, formální nepohodlné oblečení ani honosnou výzdobu. Tady vládne příroda a přirozená krása. 

Pojďte se s námi inspirovat a zjistit jaké prvky nesmí na žádné boho svatbě chybět! :)

Boho svatební šaty

Svatební šaty v boho stylu jsou lehké, vzdušné a převážně splývavé. Šaty bývají ušity z jednoduchých materiálů jako je šifon, krajka či měkký tyl. Šaty nejčastěji zdobí hluboké véčkové výstřihy vpředu i vzadu, krajkový vršek a lehké tylové nebo šifónové sukně. 


   

Líčení a účes v boho stylu

Nevěsty preferují jemné líčení a rozpuštěné mírně zvlněné vlasy, které bývají ozdobené věnečkem nebo živými květinami. Jehlové podpatky raději nechte doma a obujte svatební tenisky, pohodlné sandálky a nebo nechte boty úplně doma. Se složitými šperky si také nemusíte lámat hlavu, postačí jemné náušnice, náramek z živých květů nebo jednoduchá krajka. 


  

Svatební místo vhodné pro boho svatbu

Ideální místo pro pořádání boho svatby je jakékoliv místo spojené s přírodou. Mezi skvělá místa patří romantické statky, stodoly či malebné vesnické kapličky. Pokud počasí dovolí, je nejjednodušší uspořádat svatbu rovnou pod širým nebem. Mezi nejvyhledávanější lokality patří místa u lesa, vody nebo na zahradě či  v městských parcích. 

Boho svatební výzdoba a dekorace

Svatební výzdobě v boho stylu jednoznačně dominují přírodní materiály a květinové motivy. Svatební tabule je nejčastěji ozdobená jutovým běhounem s něžnou bílou krajkou. Svatební tabuli dále zdobí živé květiny, které bývají umístěny ve skleněných vázách, lahvích nebo zavařovacích sklenicích. Romantickou a útulnou atmosféru můžete dále umocnit svíčkami, lucerničkami nebo i volně rozmístěným eukalyptem. K výzdobě se také skvěle hodí dřevěné podtácky, ozdoby z korkových zátek nebo opracovaných kamenů.

Pokud vás tento jedinečný svobodomyslný styl svatby nadchnul, tak skvělé. Jen nezapomeňte o stylu svatby informovat i pozvané svatebčany. Vzkažte jim, ať přírodnímu prostředí přizpůsobí své oblečení i obuv, aby se na vaší překrásné oslavě cítili stejně příjemně jako vy.