Svatební boho šaty

Pokud létáte s hlavou v oblacích a váš vkus je spíše éterický než klasický, i pro vás se budou dokonale hodit svatební šaty v boho stylu. Dovolte si zamilovat se na první pohled do krajek lehoučkých jako pírko, jemných siluet a květinových vzorů a vyberte si model, který dokonale doplní vaši osobnost, postavu i celkový styl vaší svatby. 

Jaké svatební šaty jsou „boho

Vintage svatební šaty se zvonovými rukávy a krajkou představovaly boho klasiku zlatých 70. let. Dnes jsou boho svatební šaty díky své pohodlnosti a jednoduchosti velmi oblíbené mezi mnoha nevěstami, takže se i vy můžete rozhodnout, zda je pojmete spíše jako ležérní a uvolněnou záležitost nebo se soustředíte na sofistikovanější modely. Co však mají všechny boho šaty společné?

Krajky, krajky, krajky

S krajkou na svatebních šatech v boho stylu nikdy nešlápnete vedle. Právě krajky vám totiž přinesou okamžitý efekt jemnosti a spojení s přírodou, který je pro boho tak specifický. Hodí se navíc na každý typ postavy a můžete si vybírat z množství vzorů a provedení.

Květinové vzory a 3D detaily

S květinovými vzory na šatech vypadá ve svůj svatební den každá nevěsta tak trochu jako víla z pohádky. Pokud jsou navíc v 3D detailu a doplněné ještě třeba o květinový věneček ve vlasech, je boho look dotáhnutý do dokonalosti.

Jednoduchost 

Obří sukně připomínající spíše svatební dort či těsné korzety pošité drahými kameny nemají v boho stylu rozhodně co dělat. Dáváte však přednost jemným, pohodlně splývavým svatebním šatům, které se vám přizpůsobí? Pak je pro vás boho styl jako stvořený.

 

Nemusí jít pouze o bílou

V boho si každý může vybrat to své. Proto nemusíte trvat na klasicky bílých šatech. Upřednostněte třeba champagne, smetanovou, pudrovou či dnes tolik oblíbený ivory odstín nebo barevné květy.   

Podle čeho vybrat boho svatební šaty

Boho svatební šaty je vhodné vybírat podle střihu a materiálů. Pokud cílíte na romantický styl, ideální pro vás budou krajky. Ty mohou představovat velmi výrazné vzorování nebo pouze jemný detail svatebních šatů. Velmi spolehlivé jsou tylové sukně, které působí rozevlátým dojmem a lichotí každému typu postavy. Chybu určitě neuděláte ani s jednoduchými splývavými svatebními šaty doplněnými o jeden či dva výraznější doplňky. 

Sexy a elegantní: Boho šaty se spadlými rukávy

Poodhalí „trochu kůže“, ale zároveň zachovají decentní celkový dojem. Takové jsou svatební šaty se spadlými rukávy, které vám přinesou romantický i originální look. Ideální pro vás budou, pokud máte výrazné klíční kosti nebo chcete poodhalit hezky tvarovaná ramena.

Svatební šaty s odhalenými zády vzbuzují pozornost

Přejete si mít svatební šaty, které upoutají zraky všech přítomných už od chvíle, kdy budete kráčet k oltáři? Pak vsaďte na boho šaty s odhalenými zády. Jde o velmi zajímavý detail, který může z vašich šatů vykouzlit nezapomenutelný kousek. Doplňte je prostopášným drdolem s nápadnými náušnicemi a stane se z vás nevěsta jako vystřižená z časopisu. 

   

Korzetové šaty bez ramínek jako mix boho a klasického stylu

Korzetové šaty v boho stylu představují spojení klasických prvků princeznovských šatů s esencí jednoduchosti a spojení s přírodou. Při jejich zkoušení vždy dbejte na to, aby vám perfektně seděly u pasu a měly i všitou podprsenku pro pevné uchycení. Tento styl vám sedne, pokud chcete nechat vyniknout své křivky v kombinaci s dlouhými rozpuštěnými vlasy.

Šaty s vlečkou pro vznešený look

Téměř každá holčička alespoň jednou zatoužila po krásných svatebních šatech s vlečkou. Ty totiž patří k jednoznačným výsadám nevěst společně s dlouhými závoji či třpytivými korunkami. Při svatebních šatech v boho stylu s vlečkou se dá očekávat spíše kratší, zhruba půlmetrová vlečka, která nepůsobí příliš honosně, ale splní dívčí sen každé romantické nevěstě.

Boho šaty ideální pro plnoštíhlé nevěsty

Přejete si, aby vás vaše šaty na pohled posunuly o jednu konfekční velikost níže? Potom vsaďte na model s výstřihem ve tvaru V, které opticky prodlužují a jemné krátké rukávy. Ty šikovně zakryjí ramena a dozdobené krajkou působí velmi jemně. V těch správných svatebních boho šatech pro plnoštíhlé nevěsty se budete cítit krásně a sebevědomě jako bohyně.