Doprava a vrácení šatů a doplňků jednoduše a zdarma

Vlastní dokonalé šaty si zaslouží každá nevěsta – bez ohledu na míry. Proto své šaty nepůjčujeme, ale prodáváme. Opakovaně zužované, povolované a zkracované svatební šaty u nás jednoduše nenajdete. Navíc věříme, že si svůj den máte užít naplno a beze strachu o poničení půjčených šatů❤️.

Jak to tedy funguje? 😊

Naše šaty si můžete zdarma vyzkoušet v našich salonech v Praze, Brně,Pardubicích. Naše asistentka přijde jenom kvůli Vám a bude se Vám 100% věnovat.

Doprava a vrácení šatů zdarma

Pokud máte salony daleko, OBJEDNEJTE SI NAŠE ŠATY ZDARMA domů. Doručení Zásilkovnou trvá 1-2 dny.

Před objednáním se změřte podle návodu a vyberte správnou velikost šatů. Po objednání Vám ještě pro jistotu zavolá naše kolegyně a výběr velikosti si s Vámi potvrdí.

Pokud vám šaty NESEDNOU PODLE PŘEDSTAVY, MŮŽETE JE zase ZDARMA DO 14 DNÍ VRÁTIT ❤️.

Kupní cenu zboží vracíme na váš bankovní účet zpravidla v DEN PŘIJETÍ BALÍČKU. Je to tak jednoduché.

Doprava a vrácení při nákupu svatebních doplňků

Při nákupu svatebních doplňků je doprava zdarma, pokud nakoupíte za více než 3000 Kč. V případě menší objednávky najdete ceník poštovného zde. Osobní odběr doplňků je možný na našich prodejnách v Praze, Brně či Liberci pouze u objednávek nad 2000 Kč. Kontakt na jednotlivé pobočky najdete zde.

Výměna velikosti a modelu šat zdarma kdykoliv do svatby

A pokud se Vám po zakoupení šatů změní velikost či styl svatby, napište nám a my Vám šaty kdykoli do svatby rádi ZDARMA vyměníme. Vyměnit můžete VELIKOST ale i MODEL šatů. Jak výměna funguje naleznete zde: Výměna šatů až do svatby

Výměna a vrácení svatebních doplňků

Při koupi svatebních doplňků máte nárok na odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Vrácení zboží je ZDARMA. Postup naleznete zde.

Výměna velikosti svatebních doplňků je zdarma. Stačí zboží zdarma zaslat zpět a my Vám pošleme zdarma správnou velikost. Jak na to najdete zde.