Odstoupení od smlouvy

SVATEBNÍ ŠATY SKLADEM A SVATEBNÍ DOPŇKY

Odstoupit od kupní smlouvy můžete do 14 dnů od převzetí zboží, pokud jste zboží zakoupila online bez možnosti osobní zkoušky. Při odstoupení od smlouvy postupujte následovně:

   

  1. E-mailem oznamte prodávajícímu, že požadujete odstoupit od smlouvy v rámci 14 denní lhůty.
  2. Vyplňte formulář odstoupení od smlouvy, který naleznete v zásilce nebo je ke stažení níže.
  3. Zboží ZDARMA zaneste na jakoukoliv pobočku Zásilkovny a sdělte tento kód: 97914004
  4. Zboží bude po přijetí zkontrolováno, zda nebylo nošeno či poničeno, a pokud je pořádku, tak prodávající potvrdí kupujícímu odstoupení od smlouvy.
  5. Kupní cenu zboží vracíme na Váš bankovní účet zpravidla v DEN PŘIJETÍ BALÍČKU. Dle obchodních podmínek na to však máme 14 dní od přijetí balíčku.

   

SVATEBNÍ ŠATY ZAKOUPENÉ NA ZÁKLADĚ OSOBNÍ ZKOUŠKY

  • Pokud jste šaty zakoupila na základě osobní zkoušky v naší kamenné prodejně, tak bohužel na odstoupení od smlouvy v rámci 14ti denní lhůty nemáte nárok. Šaty Vám ale velmi rádi vyměníme za jinou velikost či jakýkoliv jiný model z naší nabídky. Více informací k výměně šatů najdete zde: garance výměny šatů až do svatby

          

SVATEBNÍ ŠATY UŠITÉ NA MÍRU

  • U šití šatů na míru NENÍ MOŽNÉ odstoupit od kupní smlouvy, protože se jedná o zboží, které je upraveno dle přání kupujícího a podle jeho tělesných mír.
  • Pokud se kupující rozhodne zboží nepřevzít, propadne mu kupní cena, kterou za ušití šatů zaplatil. Z této částky bude uhrazena škoda, kterou kupující způsobil prodávajícímu.
  • Zboží šité na míru je neprodejné a nelze ho prodat jinému zákazníkovi.
  • Svatební šaty na míru jsou ručně šité, tudíž je povolená odchylka v měření 1-2cm. Tato skutečnost není důvodem k odstoupení od smlouvy.