Ahoj, vítejte na našem krásném e-shopu

Jmenuji se Markéta a před pěti lety jsem sháněla svatební šaty stejně jako Vy. Nikdy jsem nesnila o velké svatbě a honosných šatech, proto jsem hledala jednoduché svatební šaty, které mohu vzít bez starostí na venkovní svatbu.

Šaty v salonech byly překrásné, ale nesmyslně drahé. Tehdy jsem se rozhodla, že si seženu šaty za zlomek ceny a pomohu i dalším nevěstám, které stejně jako já nechtějí plýtvat penězi nebo si předražené šaty prostě jen nemohou dovolit.

Boho svatební šaty a šaty pro plnoštíhlé

Princeznovské korzetové šaty jsme přenechaly velkým salónům a zaměřili se na jednoduché svatební boho šaty, které jsou vhodné především na venkovní svatby v boho stylu. Jako jeden z mála svatebních salonů nabízíme i rozsáhlou kolekci svatebních šatů pro plnoštíhlé.

   

Svatební salon v Praze, Brně a Liberci

Naše svatební šaty si můžete vyzkoušet v jednom z našich salónů nebo si je jednoduše zakoupit online. Vše máme skladem a prodejní cena svatebních šatů se pohybuje do 8 000 Kč. Šaty vždy fotíme na slečnách s běžnými proporcemi a u každého produktu najdete detailní reálné fotky včetně videa. 

Garance výměny šatů až do svatby a odstoupení od smlouvy

Od objednání doručíme šaty k vám domů do 72h a pokud vám nesednou dle představ, můžete je bez obav do 14 dnů vrátit. Po uběhnutí 14ti denní lhůty na odstoupení navíc nabízíme nevěstám garanci výměny šatů až do svatby. 

Tak neváhejte a objednejte se k nám na zkoušku. Rádi Vám s výběrem poradíme a vybereme s Vámi ty pravé nebo vám naše šaty ušijeme na míru.

 

Naše recenze si můžete prohlédnout zde: Google, Facebook, Firmy.cz, Instagram