Řekněme si své ano. Máme toho hodně společného ❤️

Vlastní dokonalé šaty si zaslouží každá nevěsta – bez ohledu na míry. Proto své šaty nepůjčujeme, ale prodáváme. Opakovaně zužované, povolované a zkracované svatební šaty vypadají po pár půjčeních obnošeně a nepěkně. Navíc věříme, že si svůj den máte užít naplno a beze strachu o poničení půjčených šatů.

Chceme pro vás najít perfektní šaty 

Máme pro vás připravené překrásné a lehoučké svatební šaty s jemným zdobením, ve kterých se budete spíše než jako princezna cítit jako éterická víla. Šaty musí perfektně sednout, vytvarovat postavu, ukázat přednosti a zakrýt malé nedostatky. A stát by měly přesně tolik, ať se vám z toho nezamotá hlava. Souhlasíte? Potom si určitě sedneme 😊

Nechceme plýtvat vašim časem…

Na zkouškách se vám 100 % věnujeme. Stačí si online rezervovat svůj bezplatný termín v jedné z našich poboček v Praze, Brně nebo Pardubicích a naše asistentka přijde jenom kvůli vám. V salonech zbytečně nikdo celé dny nečeká a taky je luxusně nezařizujeme, protože nakonec za vše platíte vy v ceně šatů. Dbáme na to, abychom minimalizovali zbytečné náklady, které vám nepřináší hodnotu.

…a také vám chceme ušetřit prostředky na svatbu snů

U všech šatů jsou u zkoušky jasně uvedené ceny, takže přesně víte, kolik, které šaty stojí a nemusíte se na ceny ptát. Vždy uděláme vše proto, abyste ze zkoušky odcházela šťastná a spokojená 💕. I když si třeba nevyberete.

Pokud na zkoušení nemáte čas nebo chuť, šaty si zdarma objednejte domů a pak je zas můžete pohodlně zdarma vrátit.  

Dáváme vám prostor

Ženicha si jednou vyberete a do svatby už snad názor nezměníte. Ale šaty? Ty si u nás můžete vybrat a pak je kdykoliv do svatby vyměnit za jiný model, který se vám třeba zalíbí ještě víc. Nebo vám zcela zdarma vyměníme velikost vašich svatebních šatů. Všechny šaty máme skladem a hned k dispozici. Dostupnost i rozsah velikostí je možné ověřit si na e-shopu.

Záleží nám na pohodlných doplňcích a víme, co se nosí

Ani vám se moc nezdají vysoké podpatky a nejraději si pohodlně hopsáte v teniskách? Máme to stejně! K šatům vám proto nabízíme parádní svatební tenisky, které vypadají hravě a navíc je můžete barevně přizpůsobit své svatbě.

Nenajdete u nás ani zastaralá svatební bolerka nebo kožešiny. Naše nevěsty přes šaty nejraději nosí stylovou džínovou bundu či netradiční koženku. 

Jemně si u čtení přikyvujete a získáváte pocit, že jsme se našli? Pojďme si společně říct své ano a vybrat ty pravé svatební šaty pro váš jedinečný den.